سرمایه گذاری 700 میلیاردتومانی در ذغال سنگ البرز مرکزی

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین مازندران ،به منظور تسريع در اجراي طرحهاي مهم ذغال سنگ البرز مركزي جلسه اي با حضور استاندار مازندران ، نمايندگان مردم قائمشهر ، سوادكوه ، جويبار و سيمرغ در مجلس شوراي اسلامي و جمع از مديران در استانداري مازندران برگزار شد .
در اين نشست ربيع فلاح استاندار مازندران با اشاره به اقدامات انجام شده در زمينه كك سازي و ذغالشويي و فعاليت معدن گليران گفت : با سرمايه گذاري 700 ميليارد توماني در اين مجموعه شاهد شكوفايي و توسعه اثربخش خواهيم بود .
وي از ادارت كل منابع طبيعي و محيط زيست استان خواست تا براي تحقق برنامه هاي مهم ذغالسنگ البرز مركزي همكاري همه جانبه نمايند.
در اين نشست جهانگيري سرپرست شركت و مجري طرح هاي ذغال سنگ البرز مركزي گزارشي در مورد وضعيت كك سازي ، ذغالشويي ومعادن ذغال سنگ گليران و كردآباد و طرح اكتشاف ارائه نمود .
وي گفت : 95 درصد فعاليتهاي مربوط به ذغالشويي انجام شده است و تجهيز و آماده سازي معدن ذغال سنگ كرد آباد هم شروع شده است
وي تاكيد كرد اگر طرح هاي مورد نظر عملياتي و اجرايي شود توليد ذغال سنگ به بالاي 500 هزار تن خواهد رسيد.
در اين جلسه ادياني و رضيان نمايندگان مردم قائمشهر ، سوادكوه ، جويبار و سيمرغ در مجلس شوراي اسلامي از پيگيري هاي جهادي استاندار مازندران تشكر نموده و ابراز اميدواري نمودند تا زمينه تسريع اجراي پروژه هاي مهم و تاثير گذار ذغال سنگ البرز مركزي فراهم گرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *