کریمی قدوسی دوم هم پیدا شد/سکوت سوال برانگیز دادستان کل کشور در برابر دروغهای نماینده طرقبه

آنگونه که سایت مشرق نوشته، دهقان نقندر گفته است:آقایان دولتی بیش از ۲ سال است که دارند اطلاعات کشور را در اختیار بیگانگان قرار می‌دهند و از خرداد ۹۵ که دولت الزامات FATF را پذیرفته تا به امروز همه اطلاعات مالی ما را در اختیار FATF و در اصل در اختیار آمریکا و اروپا قرار داده‌اند، همه اطلاعات را داده‌اند و اقتصاد کشور را قفل کرده‌اند .
او افزوده است:اصرار اینکه برای آینده هم خودشان و هم دولت‌های آینده را ملزم کنند به اینکه اطلاعات مالی و تبادلات مالی کشور را برای آمریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی شفاف کنند تعجب انسان را بیشتر بر می‌انگیزد.

بررسی های خبرآنلاین نشان می دهد نماینده مذکور، اکاذیب و تهمتهای بالا را بارها در کمیسیون قضایی،مصاحبه با رسانه ها و جلسات مختلف بیان داشته و تا کنون هیچ مدرکی برای ادعاهای خود ارائه نکرده است.

اطلاعات کاملا موثق خبرآنلاین حکایت از آن دارد که تا کنون اطلاعات هیچ تراکنش مالی  در اختیار اف ای تی اف قرار نگرفته است و  مهمتر اینکه در هیچ قانون و مقررات، توافقنامه و کنوانسیونی ارسال اطلاعات تراکنشهای مالی به اف ای تی اف دیده نشده است. در واقع اظهارات دهقان نقندر، تداعی ضرب المثل “خسن و خسین هر سه دختران معاویه اند”است.
آنچه جای تعجب دارد این است که با وجود چندین دستگاه اطلاعاتی و امنیتی این حجم خروج اطلاعات ،کشف نشده اما نماینده طرقبه توانسته است این جاسوسی بزرگ! را کشف نماید.

سئوال مهمتر اینکه چنانچه اظهارات این نماینده توهم نیست،چرا تا کنون آن را به  دستگاههای امنیتی و مرجع قضایی اطلاع نداده؟ و اگر اطلاع داده نتیجه رسیدگی چه بوده است؟

از مقامات قضایی و به خصوص دادستان  کل کشور نیز انتظار میرود همانگونه که پس از  اظهارات  ظریف در باره پولشویی، مهلت ده روزه برای ارسال مستندات تعیین نمود از نامبرده که در حال تبدیل شدن به “کریمی قدوسی دوم” است مستنداتش را دریافت کند.

1717

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *