خطیر ادعای حقیقی را رد کرد/برای فرار از مجازات این حرف‌ها را زده است

روز گذشته اتفاق عجیبی در مجموعه انقلاب رخ داد و علیرضا حقیقی دروازه‌بان پیشین تیم ملی و پرسپولیس با ضربه‌ای که به صورت علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال وارد کرد، باعث شکستگی بینی او شد. خطیر شب گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفت و وی بعدازظهر امروز (پنجشنبه) از بیمارستان آتیه تهران مرخص شد.

 حقیقی امروز در چند گفت‌وگویی با رد این موضوع مدعی شده که معاون ورزشی باشگاه استقلال به پرسپولیس و مادرش توهین کرده است. علی خطیر درباره صحبت‌های امروز حقیقی گفت: ادعای ایشان منبی بر توهین به مادرشان کاملا کذب است، چرا که چنین ادبیاتی را در شأن و شخصیت خودم و باشگاه استقلال نمی‌بینم. این صحبت‌ها برای فرار از مجازات عمل ارتکاب جرم است. برعکس، شکایت بنده نسبت به ایشان علاوه بر ضرب و جرح، به دلیل توهین به مادر و خواهرم بوده و مطمئن باشید با جدیت تا اعمال مجازات قانونی، این شکایت را تعقیب خواهم کرد.

 وی افزود: اینکه بخواهند این درگیری را متصل به پرسپولیس و هواداران خوبش کنند، کذب محض است. از زمانی که در باشگاه استقلال مسئولیت گرفته‌ام، هیچ وقت مصاحبه‌ای علیه پرسپولیس و طرفدارانش انجام نداده‌ام و خیلی از مدیران و بازیکنان پرسپولیس با بنده در تماس هستند و از دوستان خوب من محسوب می‌شوند.

معاون ورزشی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: خیلی از پیشکسوتان پرسپولیس با من تماس گرفته و به خاطر این اتفاق ابراز تأسف کرده‌ و حرکت روز گذشته ایشان را محکوم کردند. آنها گفتند که این آقا هیچ وقت پرسپولیسی نبوده، چون هیچ پرسپولیسی چنین کاری نمی‌کند. پیشکسوتان پرسپولیس اعلام کردند که این اتفاق را به پرسپولیس منتسب نکنم و چنین رفتاری را محکوم کردند. آنها یادآوری کردند که این عمل را به اسم یک پرسپولیسی ننویسید و اعلام کردند در فرهنگ و مکتب استقلال و پرسپولیس، چنین رفتاری جای ندارد.

256 251

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *