از اظهارنظر متفاوت درباره پرونده قاری قرآن تا سیل میلیونی مجردهای ایرانی/ پربازدیدهای ۹ آبان

در سرویس فرهنگی و هنری، امروز پربازدیدترین خبر به اعترافات یک بازیگر اختصاص داشت که گفته بود حضورم در تلویزیون اشتباه بزرگی بود. خواندن خبر ماجرای خواننده‌ای که در شهر خود اجازه اجرای کنسرت ندارد هم برای مخاطبان جذاب بود. زمان برای اهالی جزیره سبز هم مهیای موفقیت های رندانه بود چون  وقتی یک انگلیسی مشهورترین تبهکار آمریکا می‌شود باعث شهرت بیشتر تام هاردی، بازیگر بااستعداد بریتانیا شد.

در سرویس بین الملل مناظره داغ دو دیپلمات ایرانی و آمریکایی درباره مسایلی از تأسیس مک‌دونالد تا رئیس‌جمهور آیندۀ ایران هم پرمخاطب بود. مخاطبان بین الملل ما  درباره عضویت مجدد عربستان در شورای حقوق بشر و رأی نیاوردن روسیه  هم به اظهارنظر پرداختند تا  سخنان موگرینی پس از بازگشت از ایران هم پربازدیدترین اخبار این حوزه از دید مخاطبان شناخته شود.
در سرویس طنز و کاریکاتور هم جدیدترین کمپین دلواپسان برای نخریدن هواپیما غوغای خنده راه انداخت.

اما از دنیای سیاست خبر رسید نگاه متفاوت عباس عبدی به ماجرای یک قاری قرآن حسابی کلیک خورده تا مقایسه بین انتشار اخبار مربوط به سعید طوسی، قاری مشهور قرآن و مقالات یکی از نشریات درباره سه هنرمند، ذهن مخاطبان ما را مشغول کند. احمدی نژاد هم با زبان بی زبانی به سخنگوی سابقش، شارژ تبلیغاتی رساند و خطاب به غلامحسین الهام گفت: به شما علاقمندم اما از کاندیداتوری‌تان حمایت نمی‌کنم! سخنان سید رضا اکرمی درباره وزیر صنعت، معدن و تجارت هم خواندنی بود. او گفته: دستم را به پشت نعمت‌زاده زدم و گفتم آقای ابوالمشاغل دیگر تو را بس است!

در دنیای اخبار اجتماعی هم  حاشیه های مرگ همسر و مادربزرگ یک پزشک مشهور تبریزی باعث شد تا دنیای شایعات حسابی رونق بگیرد. فساد دیگری هم از دولت سابق رونمایی شد و مشخص شد دزدی های صندوق فرهنگیان، سر دراز دارد چون وزیر وقت آموزش و پرورش، حاج‌بابایی با فساد صندوق ذخیره فرهنگیان برخورد نکرد. خبر پربازدید و تاسف بار دیگر هم این بود: تعداد زنان مجرد ۳برابر مردان شده و جمع مجردهای ایران به عدد سرسام آور 11 میلیون نفر رسیده است.

در سرویس اقتصادی هم  آخرین وضعیت قراردادهای خرید هواپیما از ایرباس و بوئینگ به همراه اعلام جزئیات تازه از توقف بنزین کارتی و افت قیمت سکه و دلار پربازدید از دیگر اخبار بود.

57231

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *