ازادامه سفرهای استانی احمدی‌نژادتا درخواست عجیب ترامپ برای گرفتن مقام ریاست‌جمهوری/پربازدیدهای ٨آبان

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، داغ‌ترین خبر سیاسی امروز مربوط به  تغییر در نوع سفرهای استانی احمدی‌نژاد بود. از سوی دیگر هدیه خاص سردار سلیمانی به یک دختر شهید هم مورد توجه مخاطبان بود تا با خبر مشخص شدن 8 نامزد انتخابات ریاست جمهوری از سوی حزب موتلفه پربازدیدهای امروز باشد.

از سرویس اقتصادی خبر رسید انتقاد هفتمین ثروتمند ایران از عدم شفافیت صرافان بانک مرکزی پربازدیدترین خبر بوده است. همچنین مخاطبان دنبال جواب این سوال بودند: خودروسازان چینی از بازار ایران می‌روند؟ اینطور که پیداست جواب مثبت است چون خبر ترک بازار قراضه ایران از سوی شرکتهای چینی نشان داد دوران افول اژدهای زرد در اقتصاد ایران فرا رسیده است.

بالاخره پس از مدتی هم باب دیلن سکوتش را شکست و سرنوشت نوبل ادبیات مشخص شد. کنایه ابوالقاسم طالبی به دستمزد بازیگران ایرانی در «هفت» هم برای مخاطبان جای سئوال داشت و  به بازار آمدن یک فیلم پربازیگر هم نظر مخاطبان را جلب کرد.

در سرویس جامعه یادداشت مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی درباره اتهامات اخلاقی یک قاری قرآن برای مخاطبان جذاب بود. مخاطبان همچنین از اطلاع رسانی دادستان تهران درباره دستگیری دو متهم مروج ابتذال جنسی و ماساژ مختلط تعجب کردند تا این خبر با مطلب  همه گیری یک بیماری در بین زنان پربازدیدترین های اجتماعی امروز باشد.

انتخابات عجیب آمریکا برای مخاطبان سرویس بین‌الملل ما خواندنی بود. آنها از خود پرسیدند آیا آمریکا آبستن یک شگفتی‌ انتخاباتی است؟ ظاهرا جواب مثبت است چون  ترامپ گفته: انتخابات را لغو کنید و ریاست جمهوری را به من بدهید! خبر حضور  فدریکا موگرینی در تهران هم برای مخاطبان ما جالب توجه بود.

آغاز فروش گوشی جدید و بسیار امن بلک بری به قیمت ۴۹۹ دلار هم دل گوشی بازهای دنیای آی.تی را با خود برد.

واکنش خاوری به اختلاس صندوق فرهنگیان هم جای بحث کاربران سرویس طنز و کاریکاتور بود.

58231

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *