اعتراض برخی مردم شادگان با بستن راه و آتش زدن لاستیک

برخی ساکنان مناطق کوی سعدی و عبودی شادگان روز یکشنبه در تجمعی اعتراض آمیز به نبود زیرساختهای شهری در این مناطق اعتراض کردند که عده ای با پوشاندن سر و صورت خود اقدام به آتش زدن لاستیک و بستن جاده ورودی به این ۲ منطقه کردند.

با بیرون آمدن مردم از منازل افرادی در گوشه و کنار خیابان ها اقدام به فیلمبرداری از لاستیک های آتش گرفته و راه بندها نمودند که شبکه های معاند از آنها به عنوان اغتشاش نام بردند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند.

ساکنان کوی سعدی و عبودی شادگان  یکشنبه شب با صدور اطلاعیه ای با محکوم کردن هر گونه هنجارشکنی بر پیگیری خواسته های خود از طریق قانون تاکیدکردند و از افرادی که اوضاع را نا آرام می کنند، اعلام برائت کردند و خواستار برخورد با این افراد ناشناس شدند.

فرماندار شادگان در این خصوص گفت: شهروندان با بصیرت شادگان بدانند رسانه های دشمن در حال جلوه دادن اعتراض مردم سعدی و عبودی به عنوان اغتشاش هستند که در این شرایط مردم باید هوشیار باشند تا در زمین دشمن بازی نکنند و از جوانان خود بخواهند از هر گونه تجمع دوری کنند.

سعید حاجیان تصریح کرد: شرایط در کوی سعدی و عبودی اکنون آرام است و شخصا به همراه شهردار در بین ساکنان این ۲ منطقه حاضر شدم تا گله های مردم را از نزدیک بشنویم.

وی افزود: اکنون جلسه ویژه ای با حضور مسئولان شهرستان شادگان برای رسیدگی فوری به وضعیت سعدی و عبودی در حال برگزاری است که نتایج آن به اطلاع مردم خواهد رسید.

شادگان با ۱۵۰ هزار جمعیت در فاصله ۷۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان واقع است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *