حمایت کمالوند از حضور ویلموتس در ورزشگاه

فراز کمالوند پس از تساوی یک – یک تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: بابت کسالت روز گذشته‌ام و عدم حضور در نشست خبری عذرخواهی می‌کنم. به مردم خونگرم سیرجان و مدیران بالیاقت گل‌گهر بابت ساختن این استادیوم زیبا تبریک می‌گویم. امیدوارم اولین حضور سیرجان در لیگ برتر با موفقیت همراه باشد و حضور گل‌گهر در لیگ برتر ادامه‌دار باشد.

وی ادامه داد: من چهار ماه پیش به این ورزشگاه (ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان) آمدم و فکر نمی‌کردم اینقدر سریع اصلاحات مورد نظر انجام شود.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد کارت زردی که از وحید کاظمی دریافت کرد، گفت: من اصلاً به داور اعتراض نکردم. بگوویچ به سمت نیمکت ما آمد و با او بگومگو داشتم. تمام بحث ما وقت‌کشی بازیکنان گل‌گهر بود.

کمالوند در واکنش به صحبت یکی از خبرنگاران مبنی بر اشتباه داور در صحنه پنالتی پارس جنوبی تصریح کرد: اشکال ندارد. ببینید کارشناسان داوری در این مورد چه می‌گویند. همچنین ببینید داوران درباره اتفاقی که در دقیقه 85 روی احسان تأییدی رخ داد چه نظری می‌دهند. قضاوت کاظمی بسیار خوب بود و مشکلی نداشت. او در صحنه کارت زردی که داد، به من و بگوویچ گفت چرا با هم صحبت می‌کنید. وینکو به سمت من آمد و گفتم چه می‌گویی، چون متوجه صحبتش نشدم.

وی درباره عملکرد تیم گل‌گهر سیرجان در این مسابقه خاطرنشان کرد: گل‌گهر مانند ما تیم نوپایی است و البته از ما جلوتر است. 16 بازیکن از 18 بازیکن سال گذشته پارس جنوبی به خاطر مشکلاتی که داشتیم، جدا شدند و خیلی از آنها حاضر به مذاکره هم نشدند. از یکی دو بازیکن باتجربه تیم از جمله محمد نوری تشکر می‌کنم که دست ما را گرفتند و دعوت‌مان را اجابت کردند. 16 بازیکن تیم ما جدید هستند که هشت نفر از آنها از لیگ دسته اول آمده‌اند. گل‌گهر هم تیم بدی نیست. هرچند هدف‌گذاری آنها برای سال اول باید بقا در لیگ برتر باشد.

سرمربی پارس جنوبی جم با اشاره به فرصت‌های گلزنی تیمش در این مسابقه اظهار داشت: ما مستحق کسب سه امتیاز بودیم و در نیمه اول هم یک توپ به تیر دروازه حریف زدیم. گل‌گهر هم موقعیت‌هایی داشت، اما فرصت‌های ما خطرناک‌تر بودند.

«برای پیروزی به سیرجان آمده بودیم و برای نیمه دوم برنامه داشتیم.»، کمالوند ضمن بیان این جمله گفت: البته فکر نمی‌کردیم در نیمه اول گل بخوریم و گل تیم گل‌گهر، برنامه‌های ما را به‌هم زد. تیم سیرجان نفرات خوبی دارد و خدا را شکر از سمت مردم هم حمایت می‌شود. تیم به این خوبی و ورزشگاه به این شیکی دارید. باید دست به دست هم بدهید و قدر این تیم را بدانید. شهرهای زیادی هستند که سال‌های سال است آرزوی داشتن تیم لیگ برتری را دارند.

وی با تمجید از هواداران تیم گل‌گهر سیرجان تصریح کرد: هواداران خونگرم و مهربان سیرجانی یک بار هم به ما توهین نکردند. روز گذشته با اینکه بیمار بودم، از اعضای کانون هواداران با دسته گل به استقبال ما آمدند که کار قشنگی بود و خوشحالم در سیرجان این اتفاقات می‌افتد. این نشان‌دهنده فرهنگ بالای مردم سیرجان است و امیدوارم این الگوی سیرجان در فوتبال ما پیاده شود.

سرمربی پارس جنوبی جم درمورد حضور مارک ویلموتس در ورزشگاه خاطرنشان کرد: انگیزه دو تیم با حضور سرمربی تیم ملی بالا رفته بود. حضور او در ورزشگاه اتفاقی مثبت بود.

کمالوند درباره تیم خودش و رتبه‌ای که پارس جنوبی در پایان فصل کسب می‌کند هم گفت: خیلی زود است در این باره صحبت کنیم. از نحوه بازی بچه‌ها و تلاش آنها خیلی راضی هستم. در هفته‌های گذشته به مصاف قهرمان سه دوره لیگ برتر یعنی پرسپولیس رفتیم و سپس با ذوب‌آهن بازی کردیم. امروز هم تیم خوب گل‌گهر را پیش رو داشتیم. فکر می‌کنم تا هفته‌های دهم یا یازدهم، نمی‌توان قضاوت کرد که چه تیمی در چه جایگاهی از جدول قرار می‌گیرد.

254 41

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *