بیان دغدعه‌های روز جامعه از زبان یک عروسک ماهوتی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجموعه تلویزیونی «ماماهوت» کاری از گروه خانواده و فرهنگ روایت متفاوتی از دغدغه های اجتماعی خانواده های ایرانی با محوریت سبک زندگی و ساختاری عروسکیست که به تهیه‌کنندگی عباس صالحی، کارگردانی رزیتا غفاری و نویسندگی امیرعلی نبویان تهیه شده است.
این برنامه با ایجاد فضایی بانشاط، موضوعات و دغدغه های روز را در قالب نمایش‌های عروسکی و حضور مهمانان مختلف به مخاطبین منتقل می کند. ترویج یک خانواده مطلوب و سبک زندگی برتر اسلامی- ایرانی، وظایف، تکالیف و حقوق افراد در قبال یکدیگر، در قالب پیوندهای خانوادگی و ارتباطات درون‌شهری و … در این برنامه مورد توجه قرار گرفته است.
خانواده ماماهوت شامل ماماهوت، بابا هوت، ماهوت، هوتن و… همچنین دیگر شخصیت‌های عروسکی در قالب انسان، حیوان و گیاهان، کاراکترهای بخش های نمایشی این مجموعه تلویزیونی را تشکیل می‌دهند. 
گفتنی است جنس عروسک‌های این مجموعه به مانند ساختار آن در مقایسه با سایر مجموعه های تلویزیونی از شکلی نوین برخوردار است و برخلاف سایر عروسک ها که غالبا از پارچه، چوب و … ساخته می شوند این عروسک ها ماهوتی اند، به همین دلیل نام این مجموعه از جنس عروسک‌ها گرفته شده است.
«ماماهوت» کاریست ازگروه خانواده و فرهنگ شبکه دو به تهیه‌کنندگی عباس صالحی و کارگردانی رزیتا غفاری که این هفته از یکشنبه تا چهارشنبه و زین پس هر هفته شنبه تا دوشنبه ساعت 19 پخش می شود و بازپخش آن ساعت 14:15 روز بعد خواهد بود.
سایر دست اندرکاران «ماماهوت» عبارتند از: سرپرست نویسندگان: امیرعلی نبویان، نویسندگان: پژمان مهرانی، بنیامین سربندی، تدوین: سعید یاسی پور، تصویربرداران: رضا شیخی، رضا شیبانی، طراحی دکور: رسول محمدی فر، مدیر دوبلاژ: اشکان صادقی، مدیر تولید: سجاد نوری. 

57245

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *