علت غیبت منصوریان در نشست خبری /خرمگاه: به شما ناسزا می‌گفتند، می‌آمدید؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد خرمگاه مربی استقلال که به جای منصوریان در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر استقلال خوزستان حاضر شده بود، درباره عدم حضور سرمربی این تیم در این نشست گفت: «خودتان را جای منصوریان بگذارید. این بی حرمتی هایی که به ایشان شده، به خود شما بشود، چه کار می‌کنید؟ گیریم که اشتباهی شده و منصوریان صحبتی کرده است، عده‌ای دارند از این مسئله سو استفاده می‌کنند. این محیط ورزشی نیست. منصوریان از آن صحبتش قصدی نداشته که این شرایط ایجاد شود. ما استقلالی‌ها، اهواز را خانه خود می دانیم.»
مربی استقلال در ادامه گفت: «آیا شما قبول می‌کنید به یک مربی خوزستانی در یک شهر دیگر انقدر توهین بشنود؟ این توهین‌ها قشنگ نیست. منصوریان با نیامدنش به کنفرانس اعتراضش را به این توهین‌ها نشان داد. این شرایط برای هیچکس قابل قبول نیست. هرکسی باشد از این شرایط ناراحت می‌شود.»
علیرضا منصوریان بعد از این که محرومیت هواداران استقلال در بازی اول لیگ برتر لغو نشد به حسن زاده رئیس کمیته انضباطی گفته بود شما محرومیت هواداران استقلال را لغو نمی کنید ولی وقتی من به اهواز می روم کلی ناسزا می شنوم. حسن زاده هم قول داده بود با کوچکترین ناسزایی با هواداران اهوازی برخورد کند. همین مساله هم موجب ناراحتی هواداران اهوازی از سرمربی استقلال شده بود که برای او نود دقیقه ناسزا را به دنبال داشت.

 

41257

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *